رویات رو بساز

سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را سریع بیابید

در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید با ما تماس بگیرید. تماس با ما

معلمین مدارس در مقاطع ابتدایی و دبیرستان دور اول و دوم همچنین مدرسینی که دوره های مهارتی مثل برنامه نویسی ، رباتیک ، نقاشی ، اوریگامی ، سفالگری، گرافیک ، خلاقیت ، هوش مصنوعی و ... آماده ارائه دارند ، می توانند در 24آموز دوره های خودشان را ایجاد نمایند . آنها می توانند به صورت رایگان ، با ثبت نام در سایت و درخواست پسورد و یوزرنیم ، حساب کاربری و پنل شخصی خود را داشته باشند و دوره های مهارتی یا دروس مقاطع تحصیلی مورد نظرشان را در 24 آموز ایجاد و کلاس مربوطه را تشکیل دهند

رقابت چیزیست که همه انسانها آن را تجربه خواهند کرد . مسابقه تست زنی برای کسب آمادگی بیشتر در کنکور یا قبولی در تیزهوشان ، به جای قوی تر کردن بچه هار در رقابت ، آنها را ضعیف تر می کند زیرا تجربه موفقیت ها در دنیای واقعی شبیه موفقیت در تست زنی نیست . موفقیت در دنیای واقعی ، نیازمند صبوری ، تلاش مستمر ، عدم تاکید زیاد به هوش ذاتی ، حل مسائل در بلندمدت همراه با اشتیاق و لذت و همچنین تاکید بر توانایی بالقوه و منحصر به فرد افراد ، ممکن است . مسابقه آنلاین یک فرصت طلایی برای مدارس و دانش آموزان است . آنها می توانند با روحیه اکتشاف گری ، جستجوگری ، تحلیلی همراه با هنر اندیشیدن ، به سوالات پاسخ گویند . آنها این امکان را خواهند داشت تا با دیدن یک ویدئو ، یا خواندن یک متن یا مطالعه پرسش ها ، به آنها پاسخ گویند . مدیران مدارس این امکان را خواهند داشت تا به صورت سفارشی این مسابقه را برای دانش آموزان مدارس خود ، اجرا کنند و پاسخ نامه دانش آموزان را در قالب یک فایل از 24آمور دریافت نمایند . مدیران مدارس می توانند در مناسبت ها و با اهداف مختلف ، درخواست اجرای مسابقه آنلاین را از 24آموز داشته باشند . مسابقه آنلاین در دوشکل قابل احرا است :
1. اجرای مسابقه آنلاین سفارشی مدارس
2. اجرای مسابقه آنلاین ویژه 24آموز.
مدیران مدارس یا مدرسین می توانند از طریق ثبت نام و درخواست اجرای مسابقه آنلاین و دریافت پسورد و یوزرنیم از 24آموز ، مسابقه آنلاین سفارشی را درخواست نماید .24آموز بر اساس ساعت و تاریخ پیشنهادی مدرسه ، مسابقه آنلاین را برنامه ریزی می کند . پس از اجرای مسابقه 24 آموز ، فایل پاسخ نامه را در اختیار مدرسه قرار خواهد گرفت .

کیف پول ، حساب پس انداز و درآمد ِ مدیران مدارس ، معلمین ، دانش آموزان و سازمانهاست که به محض استفاده دانش آموزان از کدهای تخفیف و انجام پرداخت هزینه های دوره و دروس مدارس در وجه 24آموز ؛ سهم آنها در کیف پول شان ، ذخیره می گردد . و در نهایت به شماره کارت شان واریز خواهد شد . مدیران مدارس ، معلمین ، دانش آموزان ، سازمانها یا هر فرد علاقمند دیگر می تواند با ثبت نام در سایت و درخواست حساب کاربری و پنل ویژه ، از امتیاز کیف پول بهره مند شود .

مدیران مدارس ، معلمین ، دانش آموزان ، سازمانها یا هر فرد علاقمند دیگری می توانند از امتیاز کیف پول بهره ببرند.

یکی از اقلام سبد محصولات 24آموز ، انواع تست های مهارتی و ضروری است . این تست ها ، موقعیت فعلی دانش آموزان در مهارت را نشان می دهد . تشخیص موقعیت فعلی و پذیرش آن ، نقطه آغاز تحول و تغییر است . بنابراین این تست ها ، ما را از وضعیتی که در آن هستیم ، مطلع می کند .و متعاقب آن ، پیشنهادهایی را هم ارائه می نماید . این تست ها برای دو مقطع سنی طراحی شده هست .
1. دانش آموزان زیر 14 سال : این تست ها توسط والدین بر اساس شناختی که از فرزندشان دارند ، انجام می شود
2. دانش آموزان بالای 14سال: این تستها توسط خود دانش آموزان انجام می گیرد.
دانش آموزان یا والدین ، پس از انتخاب و قراردادن تست ها در سبد خرید و ارسال پاسخ آن ، پیامکی را در قالب پاسخ دریافت خواهند کرد .

ترویج فرهنگ کارآفرینی نوجوانان ، یکی از اهداف ، 24آموز است . مغز نوجوانان و دانش آموزان می بایست در دوران کودکی و نوجوانی ؛ خلاقیت ، نوآوری و ساختن را تجربه و آزمایش کند . 24 آموز ، فرصت طلایی برای این دسته از نوجوانان و دانش آموزان است . آنها می توانند انواع محصولات نوآورانه مثل ، کاردستی های خلاقانه ، تحقیقات و نوآوری های علمی یا هر گونه محصولی که با ذوق و سلیقه آنها طراحی و ساخته شده ، عرضه نمایند . این اقدام ضمن ترویج فرهنگ کارآفرینی ، باعث افزایش اعتماد به نفس ، خودباوری و عزت نفس آنها می شود .
نوجوانان و دانش آموزان می توانند به صورت رایگان با ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری شخصی و دریافت پسورد و یوزرنیم ؛ محصولات نوآورانه شان را عرضه نمایند . درآمد حاصل از فروش محصولات به حساب کیف پول در پنل شخصی شان واریز و پرداخت خواهد شد .

ترویج فرهنگ کارآفرینی نوجوانان ، یکی از اهداف ، 24آموز است . داستان نویسی دارای مزایای زیادی برای کودکان و نوجوانان است . داستان نویسی باعث رشد خلاقیت ، نوآوری ، تفکر انتقادی ، ایده پردازی ، هوش کلامی و درون فردی کودکان و نوجوانان می شود . 24آموز ، فرصت طلایی برای تقویت انگیزه نوشتن کتاب و داستان در کودکان و نوجوانان است . عرضه رایگان کتاب و داستان در سایت 24آموز باعث تقویت خودباوری ، اعتماد به نفس و عزت نفس آنها خواهد شد .
نوجوانان و دانش آموزان می توانند به صورت رایگان با ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری شخصی و دریافت پسورد و یوزرنیم ؛ کتاب و داستان شان را عرضه نمایند . درآمد حاصل از فروش کتاب به حساب کیف پول در پنل شخصی شان واریز و پرداخت خواهد شد .

مدرسین مدارس و دوره های مهارتی می توانند ویدئوهای خود را برای فروش به دانش آموزان در سایت در دسترس آنها قرار دهند . آنها می توانند به صورت رایگان با ثبت نام در سایت و دریافت رمز ، نام و حساب کاربری شخصی ، ویدئوهایشان را عرضه نمایند . در آمد حاصل از فروش در حساب کیف پول آنها ذخیره و پرداخت خواهد شد .

کودکان و نوجوانان در عرصه های مختلف ، موفقیت های زیادی را تجربه و کسب می کنند . اطلاع رسانی و تبلیغ این موفقیت ها ، به شدت در افزایش اعتماد به نفس و خودباوری آنها نقش دارد . 24آموز این فرصت را در اختیار مدیران مدارس ، معلمین ، دانش آموزان و والدین قرار می دهد تا خبر موفقیت های آنها در عرصه های ورزشی ، هنری ، علمی و پژوهشی ، کارآفرینی و ... را رایگان اطلاع رسانی نماید .
مدیران مدارس ، معلمین ، نوجوانان و دانش آموزان می توانند به صورت رایگان با ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری شخصی و دریافت پسورد و یوزرنیم ؛ متن خبر و تصاویر مربوط به خبر موفقیت دانش آموزان را اطلاع رسانی کنند .

• خرس آبی طلایی : خرس آبی، شگفت انگیزترین موجود جهان است . موجودی که به راحتی خودش را با هر شرایطی حتی سخت ترین شرایط ، سازگار می کند . انطابق پذیری با شرایط به شدت متغییرِ امروز ، فلسفه 24آموز است . 24 آموز با بررسی عملکرد دانش آموزان در هر دوره شش ماهه و سنجش میزان سازگاری و انطباق آنها با تغییرات و ایجاد تغییر و تحول در خود ، آنها را مستحق این جایزه می داند . این جایزه در پایان هر دوره شش ماه به سه نفر از دانش آموزان اهداء خواهد شد . لوح تقدیر و کتاب ، جوایز این دانش آموزان خواهد بود .
• خرس آبی نقره ای : خرس آبی، موجودی فوق العاده و استثنائی در جهان هستی است . . موجودی که به راحتی خودش را با هر شرایطی حتی سخت ترین شرایط ، سازگار می کند . انطابق پذیری با شرایط به شدت متغییرِ امروز ، فلسفه 24آموز است . 24 آموز با بررسی عملکرد دانش آموزان در هر دوره شش ماهه و سنجش میزان سازگاری و انطباق آنها با تغییرات و ایجاد تغییر و تحول در خود ، آنها را مستحق جایزه خرس نقره ای آبی می داند . این جایزه در پایان هر دوره شش ماه به سه نفر از دانش آموزان اهداء خواهد شد . لوح تقدیر و کتاب ، جوایز این دانش آموزان خواهد بود .
• مربی شو : این جایزه به دانش آموزانی اهداء می شود که مهارت های اعتماد به نفس ، خودباوری ، عزت نفس ، ارتباطی ، ارائه و توانایی های قابل توجه در زمینه های مشخص دارند . این دانش آموزان فرصت مربیگری و تدریس یک وبینار رایگان در 24 آموز را برای دوستان م همکلاسی ها پیدا می کنند .
• تقدیرشو: این جایزه به دانش آموزانی اهداء می شود که در دوره های سایت 24آموز ثبت نام نکردند اما محصولات نوآورانه ، داستان یا کتاب ، یا خبرهای موفقیت شان را در سایت 24آموز رایگان عرضه کرده اند . سایت با بررسی موفقیت های این دسته از دانش آموزان ، آنها را انتخاب و در پایان هر دوره شش ماهه ، به سه نفر تقدیرنامه های را به آنها اهداء خواهد کرد .

دانش آموزان در 24 آموز پس از ثبت نام در دوره و دریافت حساب کاربری و پنل شخصی ، هم به صورت زنده از کلاس های مجازی آنلاین با بستر فنی مناسب ، دسترسی خواهند داشت ، هم به صورت آفلاین از محتوای جلسات در قالب pdf ، ویدئو و یا ورد بهره مند خواهند شد .

دانش آموزان پس از ثبت نام در 24آموز و دریافت حساب کاربری ، یک پنل شخصی خواهند داشت . آنها در پنل شخصی از امکانات زیادی مثل کیف پول ، ارسال و دریافت پیام ،همچنین فایلهای جلسات در قابل انیمیشن ، ویدئو ، pdf ، ppt و word بهره مند خواهند شد .