رویات رو بساز

داستان نویسی و رشد کودکان

داستان نویسی و رشد کودکان

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
12 جلسه
8 جلسه آنلاین
4 جلسه آفلاین
2 ماه
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/7

داستان نویسی و مزایای اسرار آمیز آن برای کودکان 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

300,000 تومان بدون تخفیف

: داستان نویسی باعث رشد مهارت های کلامی ، تفکر انتقادی ، خلاقیت و نوآوری ، توان حل مسئله ، هوش درون فرددی و تجسمی و قدردت تخیل دانش آموزان می شود . همچنین داستان نویسی رشد اعتماد به نفس و خودباوری آنها را موجب می شود . در این دوره آنها مهارت خوب حرف زدن و حرف خوب زدن را تجربه می کنند .  • استفاده از انیمیشین های جذاب و تقویت قدرت تخیل

  • انیمیشن های جذاب و حرکت ذهن و تقویت توان نوشتن

  • تبدیل انیمیشن های بی کلام زیبا به داستان جذاب توسط مربی

هدف دوره تقویت هنر اندیشیدن و به حرکت در آوردن اندیشه های دانش آموزان است . آنها در این دوره جستجوگری و اکتشاف گری را می آموزند . اهداف مهم این دوره رشد مهارت های کلامی ، تفکر انتقادی ، خلاقیت و نوآوری ، توان حل مسئله ، هوش درون فرددی و تجسمی و قدردت تخیل دانش آموزان است . همچنین داستان نویسی رشد اعتماد به نفس و خودباوری آنها را موجب می شود .

؟ شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات