رویات رو بساز

پرورش هوش مالی کودکان

پرورش هوش مالی  کودکان

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
15 جلسه
10 جلسه آنلاین
5 جلسه آفلاین
75 روز
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/19

برنامه نویسی پایتون برای نوجوانان 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

375,000 تومان بدون تخفیف

این دوره برای کودکان 8 تا پایان 11 سال طراحی شده است . سپری کردن مقطع اول ابتدایی به عنوان پیش نیاز دوره است . در این دوره از استاندارد های هوش مالی اروپا برای کودکان و نوجوانان استفاده می شود. آنها در این دوره ، مفاهیم پایه برنامه ریزی و اداره پول را یاد می گیرند . یادگیری مفاهیم هوش مالی مثل ؛ سرمایه گذاری ، درآمد ، هزینه ، اعتبار و کمک کردن می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و مالی آنها را در دوران جوانی و بزرگسالی نجات دهد . حضور کودکان در این دوره ، آنها را در کنار والدین قرار می دهد . باعث می گردد بچه ها ، محدودیت های مالی را بهتر درک کنند . حضور کودکان در این دوره ، آنها را از درگیر شدن با خطاهای بسیار رهایی می دهد . آنها زودتر به استقلال مالی می رسند و نیاز کمتری به والدین در جوانی خواهند داشت .


تربیت کودکانی که جایگاه پول را در زندگی می فهمند . کمک به کودکان تا هنر بهتر استفاده کردن از پول را یاد بگیرند . یاری رساندن به کودکان تا بسیاری از مفاهیم و مهارت های مهم زندگی مثل اعتبار ، سرمایه گذاری و ... را یاد بگیرند . یاری رساندن تا مهارت های مورد نیاز آینده زندگی را هم اکنون تجربه کنند . والدین دوراندیش ، زندگی آینده فرزندان شان را تضمین می کنند .

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات