رویات رو بساز

مهارت زندگی کودکان

مهارت زندگی کودکان

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
36 جلسه
24 جلسه آنلاین
12 جلسه آفلاین
6 ماه
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/19

امنیت اینترنت 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

900,000 تومان بدون تخفیف

این دوره برای کودکان 8 تا پایان 11 سال طراحی شده است . سپری کردن مقطع اول ابتدایی به عنوان پیش نیاز دوره است . این دوره در باره مهارت های اساسی کودکان در زندگی است . بینش و نگرش دانش آموزان ، هدف این دوره است . مشکلات بسیاری از کودکان از جمله ضعف در یادگیری برخی از دروس ، عدم موفقیت تحصیلی ، ضعف اعتماد به نفس یا خودباوری ، ضعف شکیبایی یا صبر ، ناتوانی آنها در برقراری ارتباط با دیگران ، ترس از شکست و ... ؛ ریشه در نگرشها و باورهای غلط یا عادت های نادرست و بینش نامناسب دارد . این دوره در باره یادگیری این بینش ها ، نگرش ها و کمک به آنها برای تغییر آن است . در این دوره کودکان یاد می گیرند ، که از شکست نترسند و از اشتباه فرار نکنند . یاد می گیرند که شکست و اشتباه ، اساس و پایه رشد آنها را فراهم می کند . این دوره ، به شدت در موفقیت های آنها در جوانی و بزرگسالی نقش دارد .


هدف این دوره تتقویت و جایگزین سازی باورها و عادت های درست زندگی در کودکان است . . کودکان با گذراندن این دوره ، بینش و نگرش های درست زندگی را یاد می گیرند . آنها یاد می گیرند تا در زندگی مسئولیت پذیر باشند ، یاد می گیرند که تلاش و پشتکار ، هیچ جایگزینی ندارد . آنها یاد می یگرند که از شکست و اشتباه به عنوان پلی برای پیروزی استفاده کنند . آنها باور به خود را یاد می گیرند و عبارت " من می توانم " را صاحب می شوند . خودتکایی و تکیه به نیروی شگفت انگیز درون شان را فرا می گیرند .

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات