رویات رو بساز

مهارت های ارتباطی کودکان

مهارت های ارتباطی کودکان

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
12 جلسه
8 جلسه آنلاین
4 جلسه آفلاین
نامشخص
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/19

بازی سازی 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

390,000 تومان بدون تخفیف

این دوره برای کودکان 8 تا پایان 11 سال طراحی شده است . این دوره در باره مهارت های اساسی نوجوانان در زندگی است . مهارت های ارتباطی ، اساس و پایه همه موفقیت هاست . کودکان با مهارت ارتباطی بهتر ، هم مشکلات کمتری در تعامل با سایر هم سن سالان خودشان دارند ، هم بهتر از عهده حل مشکلات خودشان بر میاند . در این دوره ،کودکان با استفاده از معماهای طرح شده توسط مربی یا ویدئوها و انیمیشن های جذاب با مهارت ارتباطی آشنا می شوند . مهارت ارتباطی ، اساس کار تیمی هم هست .


هدف دوره ، افزایش آمادگی کودکان در تعامل و ارتباط بهتر با دوستان همسن و سال و بزرگسالان هست . هدف این دوره افزایش توانایی کودکان در کسب نتایج بهتر در مدرسه و تکالیف درسی هست . کودکان با مهارت ارتباطی بهتر ، از این مهارت برای حل مسئله و کسب کمک از دوستان و معلم ، استفاده خواهند کرد . کودکان در این دوره با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماها ، با مفاهیم این دوره آشنا می شوند .

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات