رویات رو بساز

مهارت کار تیمی کودکان

مهارت کار تیمی کودکان

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
12 جلسه
8 جلسه آنلاین
4 جلسه آفلاین
2 ماه
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/19

طراحی سایت 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

300,000 تومان بدون تخفیف

این دوره برای کودکان 8 تا پایان 11 سال طراحی شده است . سپری کردن مقطع اول ابتدایی به عنوان پیش نیاز دوره است . کار تیمی ، اساس و پایه موفقیت های شغلی آینده هر فردی است . کودکان در این دوره به صورت گروهی با درگیر شدن با یک پروژه ، چالش های کار تیمی را تجربه خواهند کرد . مفاهیم ، اصول و قواعد کار تیمی در قالب همان پروژه به بچه ها آموحته خواهد شد . در این دوره ، کودکان ، قواعد و اصول کار تیمی را ابا استفاده از نیمیشن های جذاب و معماهای طرح شده توسط مربی جستجو و اکتشاف خواهند کرد .


هدف دوره ، افزایش آمادگی کودکان با کار تیمی و گروهی است . کودکان با حضور در این دوره ، بهتر می توانند با بچه های هم سن و سال خودشان کنار بیایند . بسیاری از درگیری های بچه ها با هم و یا حتی با بزرگترها به دلیل ضعف کار تیمی و گروهی هست . مهارت کار تیمی ؛ میزان تنش ها ، درگیری ها را کاهش و هماهنگی بین افراد و هوش درون فردی بچه ها را تقویت خواهد کرد . این مهارت ، توان حل مسئله بچه ها را تقویت خواهد کرد . قدرت تیم سازی آنها را افزایش خواهد داد .

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات