رویات رو بساز

مهارتهای زندگی در دنیای آنلاین – کودکان

مهارتهای زندگی در دنیای آنلاین – کودکان

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
15 جلسه
10 جلسه آنلاین
5 جلسه آفلاین
75 روز
ظرفیت 14 نفر
شروع دوره 1399/8/18

چاپ های سنتی 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

375,000 تومان بدون تخفیف

این دوره برای کودکان 8 تا پایان 11 سال طراحی شده است . سپری کردن مقطع اول ابتدایی به عنوان پیش نیاز دوره است . این دوره در باره مهارت زیستن کودکان در دنیای دیجیتال است . مفهوم " بچگی " در عصر دیجیتال دستخوش تغییرات زیادی شده است . کودکان از بدو تولد ، بخش زیادی از زمان شان را صرف ابزارهای مختلف دیجیتالی می کنند . بدآموزی و یادگیری استفاده نادرست ابزارهای دیجیتال می تواند زیان های جسمی ، روحی و حتی در موفقیت و آینده شغلی آنها تاثیر زیادی داشته باشد . بنابراین یادگیری مهارت های مربوط به زیستن در عصر دیجیتال برای کودکان یک ضرورت است . عصر دیجیتال ، فرصت و تهدیدهای را با خود به همراه دارد . در این دوره ، کودکان با تهدیدها و فرصت های عصر دیجیتال آشنا می شوند . متاسفانه در این باره در کشور تلاش زیادی صورت نمی گیرد . کتاب استعداد دیجیتال برای اولین بار در ایران به این موضوع مهم برای کودکان پرداخته است .


هدف این دوره آشناسازی کودکان با تهدیدها و فرصت های عصر دیجیتال است . آنها در این دوره یاد می گیرند که چگونه زمان استفاده از ابزارهای دیجیتال را به حداقل برسانند . یاد می گیرند که چگونه خودشان را در دنیای دیجیتال ایمن نگه دارند . آنها یاد می گیرند که چگونه شهروند خوبی در دنیای دیجیتال شوند . آنها یاد می گیرند تا حریم خصوصی خودشان را در دنیای دیجیتال را محترم بشمارند و آن را حفظ کنند . آنها یاد می گیند تا از قلدری و اذیت و آزار دیگران در دنیای دیجیتال ، پرهیز کنند . آنها با گذراندن این دوره ، یاد می گیرند که اثر هر حرکت در دنیای دیجیتال به عنوان یک ردپا ، باقی می ماند

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات