رویات رو بساز

نوجوانان ، چگونه استعدادشان را کشف کنند؟

نوجوانان ، چگونه استعدادشان را کشف کنند؟

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
4 جلسه
3 جلسه آنلاین
1 جلسه آفلاین
نامشخص
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/19

پوستین دوزی 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

200,000 تومان بدون تخفیف

هر انسانی یک موجود منحصر به فرد و دارای توانایی ها و استعدادهای منحصر به فرد خودش است . کشف این توانایی ها می تواند کلید اصلی موفقیت و تعیین سرنوشت آنها باشد . در این دوره با نحوه کشف استعداد تان آشنا می شوید . آنچه در این دوره می آموزید کاملا کاربردی و عملی است .


هدف دوره آشنایی نوجوانان با مفهوم خودشناسی و کشف استعداد با استفاده از انیمیش ها ، داستان ها و معما های جذاب است . کودکان با حضور در این دوره دغدغه کشف خودشان را پیدا می کنند . آنها درجستجوی پاسخ پرسش های " چه کسی هستتند؟ " ، " چه توانایی های دارند " ، چه تفاوت های با دیگران دارند ؟" و ... خواهند بود . کشف زودهنگام توانایی ها و استعداد ، یعنی صرفه جویی در زمان و انرژی و تحقق سریعتر رویاها .

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات