رویات رو بساز

مهارت های نوآوری کودکان

مهارت های نوآوری کودکان

دکتر علوی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
36 جلسه
24 جلسه آنلاین
12 جلسه آفلاین
6 ماه
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/19

برنامه نویسی پایتون برای کودکان 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

900,000 تومان بدون تخفیف

این دوره برای کودکان 8 تا پایان 11 سال طراحی شده است . سپری کردن مقطع اول ابتدایی به عنوان پیش نیاز دوره است . در این دوره کودکان با مهارت های نوآوری آشنا می شوند . تجربیات و مطالعات سالهای اخیر بویژه دانشگاه هاروارد از جمله پروفسور جف دایر و استیون جانسون نشان می دهد که مهارتهای نوآوری اکتسابی و قابل پرورش هستند . جهان در دو دهه20 و 30 قرن بیست و یکم ، شاهد تحول و تغییراتی زیادی خواهد بود . محدودیت ها ، چالش های نوظهور و بی سابقه ، ریزش مشاغل و رویش مشاغل جدید ؛ برخی از این تغییرات هستند . ایده پردازی و نوآوری ؛ سرمایه اصلی انسانها برای عبور از این چالشهاست . بهترین سن ، برای پرورش بذر مهارتهای نوآوری دوران کودکی و زیر 12 سال است . دوراندیشی خانواده ها ، آینده کودکان را تضمین می کند . آینده را از هم اکنون باید تجربه کرد .


تربیت و پرورش کودکان خلاق ، نوآور ، ایده پرداز و نواندیش که قادرند از پس مشکلات زندگی خودشان بر آیند . کودکان با گذراندن این دوره ، عملکرد بهتری در مدرسه و دانشگاه خواهند داشت . آنها با گذراندن این دوره ، یاد می گیرند تا فرصت ساز شوند .

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات