رویات رو بساز

هدف گذاری صحیح و دسترسی به رویاها

هدف گذاری صحیح و دسترسی به رویاها

دکتر هاشمی

DBA- دکترای مدیریت کسب و کار
3 جلسه
2 جلسه آنلاین
1 جلسه آفلاین
6 ماه
ظرفیت 15 نفر
شروع دوره 1399/8/8

کار تیمی کودکان 8 تا 12 سال
  • 5 از 5
0 دیدگاه

200,000 تومان بدون تخفیف

مدرس و مشاور دوره معتقد است که بیش از 90% دانش آموزان اسرار و راز و رمزهای هدف گذاری آشنا نیستند . بسیاری از مشکلات انسان در مراحل مختلف زندگی ، ریشه در انتخاب نادرست هدف و عدم آگاهی از این موضوع مهم دارد . حضور در این دوره به شدت بر سرنوشت تان تاثیر گذار است .


هدف دوره آشنایی نوجوانان با مفهوم هدف گذاری با استفاده از انیمیشن های جذاب و مفید همچنین کشف و جستجوگری مفاهیم و اسرار هدف گذاری با استفاده از ایمیشن ها ، معماها و داستانهای جذاب است . هدف دوره ، استفاده بهتر دانش آموزان از زمان ، اولویت بندی کارها و یاری رساندن به آنها در خودشناسی و کشف خودشان هست .

شاید در نگاه اول ، یادگیری این مباحث برای کودکان و نوجوانان ، مشکل تصور شود . دانش آموزان در این آکادمی با استفاده از ابزار و متد آموزشی خلاقانه ، به زبان ساده و در عمل با این مباحث آشنا می شوند . آنها در این آکادمی با استفاده از انیمیشن ، داستان و معماهای بسیار جذاب موضوعات را فرا می گیرند . بکارگیری متد آموزشیِ " یادگیری از طریق تجربه و اکتشاف " ( چگونه بچه ها را وادار به اکتشاف کنیم ) همچنین مربیگری حرفه ای ( چگونه بچه ها را به حرکت در آوریم ) ، جستجوگری و اکتشاف گری مفاهیم داستان و انیمیشن را دنبال می کنند .

امکانات لازم دانش آموز برای شرکت در دوره آنلاین

• گوشی هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ متصل به اینترنت
• بچه ها برای دیدن ویدئوها ، نیاز به دانلود ندارند ، به محض نمایش ویدئو توسط مربی ، بچه ها به آن دسترسی خواهند داشت.
• ثبت نام و اخذ یوزرنیم و پسورد سپس ورود به کلاس و دسترسی به لینک و امکانات کلاس.

نظر خودت رو بنویس

ستاره یادت نره

لیست نظرات