رویات رو بساز

شرایط و قوانین 24 آموز


سایت amoz24 ، سایت تخصصی مهارت های تخصصی تکمیلی دانش آموزان همچنین آموزش های تکمیلی مدارس در مقاطع مختلف است . این سایت بستری مناسب برای ارائه دهندگان خدمات آموزشی مانند مدرسان ، اساتید ، آموزشگاهها ، دانش آموزان ، سازمانها و همه گروههای که به نوعی در ارائه و دریافت خدمات آموزشی دانش آموزان نقش دارند ، می باشد . ارائه دهندگان خدمات آموزشی شامل اشخاص حقیقی و حقوقی که صلاحیت و مجوزهای لازم برای ارائه خدمات آموزشی دارند ، می باشد . سایت 24آموز محل تلاقی گروههای حقیقی و حقوقی مختلف ارائه دهنده و دریافت کننده خدمات آموزشی هست .24 آموز بررسی های لازم را جهت دریافت و تایید مجوزهای لازم از ارائه دهندگان خدمات آموزشی را انجام و آنها را در دسترس دریافت کنندگان خدمات آموزشی قرار می دهد و همه امکانات لازم را جهت نمایش و جستجوی این خدمات برای دریافت کنندگان این خدمات فراهم می آورد . اجرای همه موارد و بندهای ذیل برای همه گروههای درگیر در سایت ( ارائه دهندگان و دریافت کنندگان خدمات ) الزامی و ضروری است . پرواضح است که در صورت عدم راعیت این قوانین و بندها و مفاد آن از سوی هر یک از طرفین درگیر با این سایت ، مسئولیت و پیامدهای آن به عهده شخص خاطی و متخلف خواهد بود . هر کسی در هر سطحی استفاده از سایت ، ملزم به رعایت همه قوانین است و حق هیچگونه اعتراض یا ادعای در آینده را ندارد و اعتراض و ادعای آنها فاقد اعتبار خواهد بود . ضمنا منظور از سایت ، سایت 24آموز و مقصود از کاربر ، کاربر شخص حقیقی و حقوقی استفاده کننده از سایت می باشد.

 1. اشخاص حقیقی و حقوقی مکلف هستند با نام کاربری و رمز خود وارد سایت شوند و از پنل استفاده نمایند . آنها حق ندارند نام کاربری و رمز خود را در اختیار دیگران قرار دهند یا از نام کاربری و رمز دیگران برای استفاده از سایت یا پنل استفاده کنند . هر گونه تخلف در این زمینه پیگیرد قانونی خواهد داشت و مسئولیت آن بعهده کاربر و فرد خاطی خواهد بود.
 2. انتشار هرگونه محتوای مغایر با دین اسلام و جمهوری اسلامی ایران مانند عکس ، فیلم ، فایل ، تبلیغ ، آموزش ، سوالات ، متن و ... غیر قانونی و تخلف محسوب می شود و مسئولیت آن بعهده فرد خاطی می باشد.
 3. از آنجائیکه سایت به صورت تخصصی در زمینه کودکان و نوجوانان فعالیت می کند لذا کاربران استفاده کننده از سایت می بایست از انتشار هرگونه اطلاعات و تصاویر مضر و نامناسب اکیدا خودداری نمایند . در صورت تخلف ، مسئولیت آنها بعهده کاربر خواهد بود . همچنین والدین ، از بابت نظارت بر عملکرد کاربران مسئول هستند.
 4. اختلال در سیستم amoz 24 از سوی کاربران از طریق ایجاد حسابهای کاری مختلف ، مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و سایت حق دارد موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری نماید . همچنین مسئولیت .و عواقب آن بعهده کاربران خواهد بود . ( هر کاربر مجاز هست تا یک حسابر کاربری داشته باشد ، در غیر اینصورت ، سایت حق دارد تا همه حسابهای کاربری وی را مسدود نماید.)
 5. سایت 24amoz مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران همچنین قوانین تجارت الکترونیکی فعالیت می نماید . همه کابران و استفاده کنندگان سایت هم مکلفند تا مطابق این قوانین ایفای نقش نمایند.
 6. مدرسین در سایت ، تکالیف قانونی و حرفه ای خودشان را دارند . آنها مکلفند تا همه قوانین اشاره شده در این متن را رعایت نمایند . حفظ امانت داری ، حفظ حریم خصوصی ، احترام به همه قوانین ؛ جزء تکالیف قانونی آنها خواهد بود . از همه استفاده کنندگان از سایت دعوت می شود تا در ارسال اطلاعات و تصاویر شخصی ( حریم خصوص ) دقت نمایند و موازین را رعایت کنند . مسئولیت اشتباه و خطا در این زمینه ، بعهده خودشان خواهد بود.
 7. مسئولیت صحت یا عدم صحت اطلاعات ارسالی کاربران و استفاده کنندگان از سایت ، بعهده خودشان خواهد بود . بنابراین تقاضا می شود تا با دقت و صداقت ؛ اطلاعات درخواستی را وارد سایت یا ارسال نمایند . در صورت بروز اشتباه یا شکایت از سوی فردی ، مسئولیت آن بعهده خودشان خواهد بود و موضوع از طریق قانونی پیگیری خواهد شد.
 8. سلامت و انجام کارها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران همچنین رعایت حقوق سایت از سوی همه کاربران ، جزء الزامات قانونی کاربران است . در این راستا ،سایت حق دارد تا هر گونه اطلاعات ارسالی از سوی کاربران و استفاده کنندگان سایت همجنین حسابهای کاربری ایجاد شده از سوی آنها را ، اصلاح و یا در صورت نیاز حذف نماید.
 9. ایجاد تغییرات لازم و ضروری بر اساس نیاز کاربران و استفاده کنندگان و همچنین بر اساس تشخیص تیم سایت ، یکی از رویکردهای سایت می باشد . بنابراین استمرار استفاده کاربر از سایت به منزله قبول شرایط جدید و پذیریش تغییرات آن تلقی می گردد.
 10. هر گونه جابجایی پول یا دریافت و پرداخت وجه ، خارج از بستر سایت ، به منزله تضییع حقوق سایت تلقی می گردد . بنابراین دانش آموزان ، مدرسین و همه اشخاص حقیقی یا حقوقی مکلفند از طریق بستر فنی سایت ، اقدام با پرداخت یا دریافت وجه نمایند و تسویه حسابهای لازم را انجام دهند . در غیر اینصورت سایت حق دارد تا موضوع را به هر طریقی که صلاح می داند و در چارچوب قانون پیگیری نماید.
 11. رعایت قانون " کپی رایت " از سوی شرکت کنندگان در کلاس و دوره ها ، الزامی است . در نتیجه ، ذخیره محتوای کلاس توسط شرکت کنندگان دوره یا کلاس غیر قانونی و تضییع حقوق مدرس تلقی می گردد . ( تنها در صورت اجازه مدرس ، شرکت کننده حق ذخیره محتوای کلاس را دارد ) . سایت حق دارد تا در صورت بروز تخلف ، موضوع را در چارچوب قانون پیگیری نماید.
 12. هر گونه تبلیغ علیه سایت به هر شکلی توسط استفاده کنندگان و کاربران و همچنین انجام هر گونه تبلیغ برای اشخاص غیر و ثالث در سایت ، غیر قانونی و تخلف محسوب می گردد . سایت حق دارد موضوع را به شکل قانونی پیگیری نماید.
 13. بخشی مهمی از سایت ، سیستم کدعای تخفیف می باشد که هم مدرسین و هم دانش آموزان را با خود درگیر می کند . بنابراین سیستم کدهای تخفیف بخشی از برنامه تسویه حساب مدرسین و دانش آموزان می باشد.
 14. عدم حضور به موقع دانش آموزان در کلاس یا غیبت آنها ، هیچگونه حقی برای آنها ایجاد نمی کند . آنها مکلفند تا طبق برنامه زمانبندی های اعلام شده در کلاس حضور بهم رساند.
 15. شرایط انصراف دانش آموزان از دوزه های ثبت نام شده:
  • در صورتیکه 15 روز به شروع کلاس باقیمانده باشد ، کل مبلغ استرداد می گردد.
  • در صورتیکه 3 روز مانده به شروع کلاسها باشد ، 50% مبلغ مسترد خواهد شد.
  • پس از شرون دوره تا دو جلسه اول ، 20% مبلغ مسترد خواهد شد.
  • در صورتیکه بیش از دو جلسه از کلاسها گذشته باشد ، هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.
 16. کاربران و استفاده کنندگان سایت ، در صورت مواجه شدن با هرگونه ابهام ، پرسش یا ضعف اطلاعاتی ، می توانند از طریق تماس با سایت ، مشکل ابهام یا عدم آگاهی را برطرف نمایند.
 17. درصورتیکه کودکان و نوجوانان با استفاده از کد تخفیف وارد کلاس می شوند یا اقدام به خرید دوره می نمایند ؛ سهم کد تخفیف ، جزء کسورات مدرس می باشد و از مطالبات مدرس کسر خواهد شد.
 18. مدرس پس از پذیرش یکی از دو سناریوی تعرفه زیر :
  1. نرخ ثابت
  2. درصدی از فروش
  وارد همکاری آموزشی با سایت می گردند . در هر دو حالت ، مبلغ کد تخفیف علاوه بر کسورات اشاره شده در هر یک از دو سناریو، از مطالبات وی در هنگام تسویه حسابهای مالی ، کسر خواهد شد.
 19. نحوه تسویه حساب مالی مدرس با سایت بر اساس دو سناریوی همکاری مدرسان ، کد های تخفیف و از طریق کیف پول آنها خواهد بود.
 20. انتشار ویدئو یا ایجاد دوره در سایت برای مدرسان رایگان خواهد بود . دوره های آموزشی یا ویدئوهای منتشر شده پس از بررسی ، تایید نهایی خواهد شد.
 21. مدرسین می توانند ویدئوهای آموزشی خود را به صورت رایگان در سایت منتشر نمایند . صرفا در زمان خرید دوره و پرداخت هزینه ویدئو توسط مشتری ، سهم سایت از مطالبات مدرس ، کسر و مابقی به حساب کیف پول وی منتقل و تسویه حساب مالی خواهد شد.